Motorola
news Aktualności
Wszyscy wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Jednak w handlu detalicznym ostatnie wrażenie może być jeszcze ważniejsze. Kasa to ostatni punkt kontaktu z klientem — punkt, który może zadecydować o zakupie towaru i zadowoleniu klienta. Szybka obsługa klientów oczekujących w kolejce jest niezwykle ważna, a przy tym niezwykle trudna. Producenci stosują nowe kody GS1 DataBar i kody kreskowe 2D w celu usprawnienia obsługi stanów magazynowych na wszystkich etapach łańcucha dostaw dla handlu detalicznego. Gwałtownie rośnie liczba klientów używających elektronicznych kodów kreskowych, które pełnią funkcję kart stałego klienta, kuponów rabatowych i kart upominkowych.
Urządzenie AP 8132 to pierwszy na rynku modułowy punkt dostępowy. Dzięki jego innowacyjności proste dołączenie modułów wystarczy, aby osiągnąć funkcjonalność przewyższającą to, co oferują tradycyjne urządzenia. Firmy mogą posiłkować się urządzeniami AP 8132 przy różnorodnych wdrożeniach opartych na rozwiązaniach sprzętowych, dzięki czemu proces będzie łatwiejszy, a koszty wdrożenia i instalacji znacznie niższe. Dzięki standardowemu interfejsowi USB urządzenie AP 8132 zapewnia niemal nieograniczone możliwości wykorzystania różnorodnych aplikacji oferowanych przez wielu producentów.
Motorola LI2208 nowy ręczny skaner typu linear imager. LI2208 to następna generacja skanowania 1D oparta na najpopularniejszym ze skanerów, modelu LS2208. Zapewnia ergonomię i niezawodność LS2208, w połączeniu z ulepszonymi funkcjami, takimi jak zwiększony zasięg oraz wsparcie mobilnych kodów kreskowych. Dzięki najlepszemu w swojej klasie rejestratorowi linii możesz liczyć na niezrównaną wydajność skanowania każdego kodu paskowego, zawsze i wszędzie.
Niezależnie od tego, czy firma należy do sektora małych lub średnich przedsiębiorstw, czy działa na rynku wschodzącym, jeśli jej pracownicy terenowi zajmują się naprawą sprzętu, sporządzaniem raportów ze sprzedaży lub podejmowaniem i dostarczaniem przesyłek — wszyscy mają jedną cechę wspólną: codziennie mają kontakt z klientami.
Punkt dostępu AP 6562 został zaprojektowany z myślą o obniżeniu kosztów wdrażania i obsługi bezpiecznej, niezawodnej zewnętrznej sieci bezprzewodowej w architekturze WiNG 5. Dostępny jest wybór jednego z dwóch modeli: model ze zintegrowaną anteną do szybkiego montażu na ścianie lub model z anteną zewnętrzną do montażu na maszcie i zdalnego bezprzewodowego backhaulingu. Punkt dostępowy jest wyposażony w dwa radia 802.11n 2x2 z doskonałą wydajnością odbierania i nadawania, port konsoli umożliwiający konfigurację oraz port GiGE LAN/WAN POE dla lokalnej lub zdalnej łączności z siecią. Dzięki modułowi o rozłożonej inteligencji WiNG 5 ten punkt dostępowy bezproblemowo rozszerza zasięg sieci na zewnątrz i oferuje wyższą przepustowość wraz z usługami bezpośredniej transmisji danych, zabezpieczeń, QoS oraz funkcją podtrzymania funkcjonowania sieci w razie awarii.
Dzięki urządzeniu MC40 przedstawiciele handlowi mogą zapewnić poziom obsługi, który zrobi wrażenie nawet na wymagających i obeznanych z nowinkami technicznymi klientach. Urządzenie MC40 charakteryzuje się eleganckim wzornictwem porównywalnym z najpopularniejszymi produktami dla użytkowników indywidualnych, a jednocześnie ma wszelkie zalety urządzeń klasy korporacyjnej — trwałość, zabezpieczenia i pełny zestaw funkcji stosowanych w biznesie, w tym zaawansowane skanowanie kodów kreskowych, funkcja „push-to-talk” oraz zintegrowany czytnik pasków magnetycznych. Co to oznacza? Przedstawiciele handlowi mogą znaleźć odpowiedź na praktycznie każde pytanie dotyczące produktów, zaprezentować porównania produktów pomocne w dokonaniu wyboru, złożyć zamówienie z dostawą w dniu następnym lub zlecenie wydania z magazynu oraz sfinalizować sprzedaż — wszystko to bez odchodzenia od klienta.
Przekształć klientów w kupujących. Dzisiejszy klient jest trudnym kupującym — ma większe oczekiwania i wie więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Wymaga nienagannego sklepu, z półkami pełnymi produktów, które chciałby kupić. Oczekuje od pracowników sklepu odpowiedzi na każde pytania w ciągu sekund, tak samo jak podczas korzystania ze smartfonu. Zapewnienie najwyższego poziomu usług to prawdziwe wyzwanie dla właścicieli sklepów. Ale jeśli współpracownicy noszą identyfikatory typu „smart badge” firmy Motorola Solutions, mogą zrealizować postawione im cele. SB1 to zupełnie nowa kategoria urządzeń przenośnych, z której może korzystać każdy pracownik sklepu. Ten prawdziwie inteligentny identyfikator zawiera wiele funkcji sprzyjających dobrej obsłudze klientów, wraz z łącznością niezbędną do utrzymania wysokiej wydajności w każdym momencie dnia. Identyfikator noszony przez pracowników umożliwia: dostęp do listy spersonalizowanych zadań; akceptację zadań i potwierdzanie ich wykonania; skanowanie kodów kreskowych w celu sprawdzenia ceny i stanu zapasów oraz łączność z innymi pracownikami przy pomocy funkcji „naciśnij i mów” (PTT), współpracującej z prawie każdym urządzeniem mobilnym obsługującym PTT w sklepie.
Uzupełnieniem nowej generacji skanerów naręcznych jest nowy laserowy skaner pierścieniowy dedykowany do szybkiego odczytu kodów 1D. Skaner obsługiwany bez użycia rąk, pozwalające na zwiększenie efektywności pracy w magazynie, centrum dystrybucji lub sklepie detalicznym.
WT41N0 to nowa generacja komputerów naręcznych zaprojektowana z myślą o pracy w warunkach, w których obsługa bez dodatkowego obciążania rąk jest niezwykle ważna. Terminal Motoroli zapewniają niezrównaną swobodę ruchu i nowy poziom wydajności podczas skanowania, wybierania i sortowania towarów.
VC70N0 to urządzenie o właściwym rozmiarze do wszystkich pojazdów obsługujących materiały. Jego zwarta konstrukcja poprawia widoczność i bezpieczeństwo, a mimo to udostępnia duży wyświetlacz wysokiej rozdzielczości podający wszystkie informacje, których operator potrzebuje
Bezprzewodowy przełącznik/kontroler następnej generacji. To kluczowy komponent rodziny rozwiązań bezprzewodowych Motorola SMART przeznaczonych dla oddziałów firm. Ten zintegrowany przełącznik/kontroler sieci przewodowych i bezprzewodowych to pierwszy w branży dwuradiowy router bezprzewodowy 802.11 z obsługą wielokomórkowych sieci kratowych.
AP650 to nowy, uproszczony punkt dostępowy zaprojektowany z myślą o ograniczeniu kosztów wdrażania i obsługi bezpiecznych, niezawodnych sieci 802.11n w oddziałach firm.
MC9500-K oferuje wszystkie sztandarowe funkcje poprzednich mobilnych komputerów Motoroli, ale również wiele innowacyjnych rozwiązań, które zapewniają szybki zwrot z inwestycji i niski łączny koszt użytkowania. Oznacza to usprawnione zarządzanie zapleczem i bardziej efektowną kosztowo mobilność.
Nowy skaner Motorola DS6707-HD umożliwia precyzyjne rejestrowanie obrazu oraz odczytywanie kodów każdej wielkości. Model sprawdza się zatem doskonale w zakładach produkujących podzespoły elektroniczne oraz w innych środowiskach, w których trzeba skanować małe kody kreskowe.
Pomimo niewielkich rozmiarów nowy czytnik Motorola FX7400 łączy w sobie szeroką gamę cech i funkcji ograniczających łączne koszty eksploatacji. To niezwykle wszechstronne urządzenie stanowi przyszłościowe rozwiązanie, które można łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą, a najwyższe w tej klasie tempo odczytu danych zapewnia niezrównaną wydajność.
Nowy model MK4000 oferuje klientom i pracownikom natychmiastowy dostęp do informacji, niezależnie od pory. Przekłada się to na zwiększenie satysfakcji klientów, lepszą wydajność pracowników i wzrost sprzedaży. W przypadku sklepów kupujący mogą zapoznać się z informacjami produktowymi, np. cenami i poziomem zapasów, a także wezwać obsługę z dowolnej alei handlowej.
Motorola MT2000 oferuje szereg funkcji w niewielkim, ergonomicznym urządzeniu. Już sama funkcjonalność zapewnia szybki zwrot z inwestycji oraz niski całkowity koszt posiadania. Dostępne są dwa modele tego urządzenia: MT2070 i MT2090.