Motorola
news O firmie

Firma Aspekt Sp. z o. o. posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży kodu kreskowego. Jako integrator rozwiązań automatycznej identyfikacji i automatyki projektujemy i wdrażamy systemy logistyczne, produkcyjne i handlowe. Nasz zespół to najlepsi specjaliści-inżynierowie, menadżerowie, specjaliści i technicy – niezawodni na każdym etapie współpracy.

Współpracujemy z największymi Firmami na świecie: Datalogic, Motorola, Zebra. Posiadamy szereg wyróżnień: Status Autoryzowanego Dystrybutora głównych urządzeń do obsługi i generowania kodu kreskowego, liczne certyfikaty techniczne, Certyfikat Motorola CWNA.

CEL – OBNIŻYĆ KOSZTY, ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS

Dzięki naszym rozwiązaniom to naprawdę proste. Jako integrator rozwiązań automatycznej identyfikacji i automatyki przemysłowej projektujemy i wdrażamy systemy logistyczne, produkcyjne i handlowe, zwiększające przewagę konkurencyjną naszych Klientów. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg produktów i usług pozwalających na usprawnienie procesów zachodzących w Państwa firmie. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom podniesiecie Państwo poziom efektywności i produktywności pracowników, operacji czy transakcji, poprzez zastosowanie urządzeń pozwalających zaoszczędzić czas, a przede wszystkim obniżyć koszty oraz wyeliminować błędy i pomyłki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego gwarantujemy, że nasi doradcy zaproponują Państwu najkorzystniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania, czy to z oferty produktów gotowych, czy też zaprojektowanych według indywidualnych Państwa potrzeb.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

 1. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży automatycznej identyfikacji, co pozwoliło nam udoskonalić ofertę w taki sposób, aby w jak największym stopniu spełniała oczekiwania naszych Klientów.
 2. Nasz zespół to wyłącznie najlepsi specjaliści. Grupa inżynierów i menedżerów, specjalistów i techników, którzy są do Państwa dyspozycji przez cały rok. Wykształceni, doświadczeni i co najważniejsze niezawodni na każdym etapie współpracy.
 3. Współpracujemy z największymi firmami na świecie, dzięki naszym partnerom stale zwiększamy zakres i podnosimy jakość oferowanych usług, m.in.:
  • Datalogic – wiodący producent skanerów przemysłowych oraz przenośnych terminali.
  • Motorola – największy na świecie dostawca, jednych z najnowocześniejszych rozwiązań szeroko rozumianej Auto ID.
  • Zebra – producent drukarek przemysłowych posiadający największy udział w rynku w tym segmencie.
 4. Otrzymaliśmy szereg wyróżnień pozwalających nam twierdzić, że nie słowa lecz czyny są najważniejsze
  • Status Autoryzowanego Dystrybutora głównych producentów urządzeń do obsługi i generowania kodu kreskowego.
  • Liczne certyfikacje techniczne uprawniające do napraw urządzeń.
  • Certyfikat Motorola CWNA.
 5. Z naszych usług skorzystało wiele znanych i cenionych firm, m.in.: Ikea, DHL Express, Fiat, Nowy Styl, Indykpol, Animex, TRW, LPP i wiele innych.